Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Camey Records • Środa [05.04.2017, 17:31] • Polska

SUPER HIT: LYUANNA feat. BOBBY KIMBALL"LA DISTANCIA

Przepiękna LUYANNA, która jest wielką gwiazdą w Turcji, Grecji, Tunezji, Francji, USA i Ameryce Łacińskiej oraz BOBBY KIMBALL - założyciel i wokalista legendarnej grupy TOTO, która podbiła świat w 1983 roku utworem AFRICA, połączyli swoje siły I nagrali niesamowity pop latino kawałek LA DISTANCIA. La Distancia” to niesamowita kombinacja przepięknej melodii sprzed wielu lat oraz fantastycznych brzmień latino, która została opakowana słodkim , żeńskim głosem. Wideo zostało nakręcone w Tunezji w historycznie ważnych miejscach oraz w miejscach gdzie były kręcone Gwiezdne Wojny.

LUYANNA – urodziła się w styczniu 1989 w USA, zaś w jej krwi możemy znaleźć portugalskie korzenie. To europejskie pochodzenie spowodowało, że jako mała dziewczynka przyjechała z rodzicami do Portugalii, gdzie została przepełniona rytmami latino. Dzięki temu nabrała ogromnego szacunku do swojego pochodzenia oraz wielkiej pasji do zrozumienia i pełnego poznania historii swoich przodków. I właśnie te cechy przewijają się w jej twórczości. Jak sama mówi, jej muzyka to hołd dla swojej kultury. Po skończeniu szkoły średniej wyjechała do Paryża, gdzie studiowała wokal w jednej z najsłynniejszych szkół muzycznych STUDIO INTERNATIONAL DES ARTS DE LA SCENE. Pobierała tam nauki ze śpiewu, tańca oraz aktorstwa. Zaraz po skończeniu szkoły poznała producentów Faouze Barkati i Fabrice Toigo (współtwórców światowego hitu „Danza Kuduro”), którzy uwierzyli w nią i dali jej szansę wypłynięcia na szerokie wody muzycznego oceanu.
W 2015 roku światło dzienne ujrzał jej pierwszy singiel „Walilowelea”, który jest połączeniem tribal, African music i Latino style. Po sporym zainteresowaniu, w szczególności w mediach społecznościowych, dostała propozycję zaśpiewania utworu u boku DJ ASSAD i PAPI SANCHEZ. Tak powstał kawałek „Enamorame”, który gościł na szczytach list przebojów we Francji, Hiszpanii, Portugalii oraz w krajach Ameryki Południowej. Wideo zostało nakręcone w Nowym Jorku. Przez 6 tygodni było na szczycie w telewizji M6 oraz w klubach Lazurowego Wybrzeża.
Jej głos został także zauważony w USA, gdzie jedna z największych gwiazd sceny reggaetonu zaproponowała jej przyjazd do Miami. Na początku 2016 roku wszystkie szczegóły zostały dograne i LUYANNA spotkała się z w studiu z FARRUKO. Ich wspólna praca przyniosła muzycznemu światu utwór „Tu Mirada”, który do tej pory jest wielkim hitem w klubach USA, Meksyku czy Brazylii.
Wyjazd do Stanów Zjednoczonych zaowocował jeszcze innym projektem. Podczas pracy w studiu usłyszał ją BOBBY KIMBALL, który podbił muzyczny biznes jako wokalista legendarnej grupy TOTO, która w 1983 roku swoim utworem „Africa” zdobyła szczyty światowych list przebojów. Refren tego hitu wraz z oryginalnym głosem Bobbiego, został wykorzystany w najnowszym muzycznym dziele LUYANNY.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?