Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Camey Records • Wtorek [18.04.2017, 21:57] • Polska

VERONICA & DEEP DANCE - W Tańcu Trzymasz Mnie

VERONICA – to pseudonim Weroniki Kuczun, pochodzącej z Ustki. W obecnej chwili mieszka i studiuje ekonomię w Warszawie, ale planuje powrót w rodzinne strony, tuż po zakończeniu studiów. Urodziła się w 1995 roku i od najmłodszych lat rozwijała swoją przygodę z muzyką. Jej największą pasją jest śpiew, który towarzyszy jej w życiu od kiedy pamięta. Od dziecka startowała w konkursach i warsztatach wokalnych, co tylko umocniło w niej miłość do śpiewania. Muzyka pozwala jej wyrażać siebie, pokazywać to, jaka jest naprawdę w głębi duszy.

Uważa, że warto rozwijać się w różnych dziedzinach życia. W 2013 roku wzięła udział w konkursie Miss, gdzie otrzymała koronę Miss Pomorza Środkowego oraz Miss Foto. Rok później reprezentowała Pomorze w ścisłym finale konkursu Miss Polski 2014 roku. W 2017 roku postanowiła związać się z wytwórnią Braxton Music, czego owocem jest jej debiutancki utwór „W Tańcu Trzymasz Mnie”, który wykonuje wspólnie z Patrykiem Janasem, liderem grupy DEEP DANCE. Patryk jest znany w świecie mediów jako model, aktor i wokalista. Grupę DEEP DANCE założył w 2015 roku i w ciągu zaledwie dwóch lat, zespół zdążył wydać 5 teledysków.

„W Tańcu Trzymasz Mnie” to utwór, który pięknie mówi o miłości i tańcu. Jego twórcami są Dariusz Polubiec i Tomasz Horbacz, działający w branży muzycznej od wielu lat. Piosenka ta jest świetną propozycją, na wiosenne dni, aby rozkręcić się po zimowym letargu.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz
 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?