Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Warner Music Poland • Piątek [21.04.2017, 12:08] • Polska

Będzie kolejny hit Dua Lipa! Posłuchaj "Lost In Your Light"

Będzie kolejny hit Dua Lipa! Posłuchaj "Lost In Your Light"

Autor filmu: Warner Music Poland

To będzie kolejny hit! Dua Lipa prezentuje singla "Lost In Your Light" feat. Miguel

U Dua Lipy dobre wiadomości zdają się chodzić parami, czasami nawet trójkami i czwórkami. Niedawno dowiedzieliśmy się, że artystka wystąpi na Glastonbury. Wcześniej ogłosiła swój pierwszy występ w Polsce, na gdyńskim Open’erze. Teraz możemy podzielić się radosnym newsem o kolejnym singlu pięknej piosenkarki. Jest nim piosenka "Lost In Your Light". Poznaliśmy również tracklistę imiennej, debiutanckiej płyty młodej gwiazdy!

Album "Dua Lipa" ukaże się 2 czerwca 2017 roku. Do tej pory promowały go hity "Be The One", "Hotter Than Hell", "Blow Your Mind (Mwah)".

Teraz przyszła pora na piosenkę "Lost In Your Light", w której gościnnie wspiera Duę amerykański wokalista z kręgu R&B/neo soul Miguel, którego porównuje się do Prince'a i Babyface'a.

Dua Lipa podała właśnie pełną tracklistę płytowego debiutu. Wśród 17 piosenek znalazła się powstała we współpracy z Chrisem Martinem z Coldplay "Homesick".

POSŁUCHAJ:
https://wmg.lnk.to/LostInYourLight?utm_source=Og%C3%B3lna&utm_campaign=6f5f0ac5b6-EMAIL_CAMPAIGN_2017_04_21&utm_medium=email&utm_term=0_a7627dbfbf-6f5f0ac5b6-190206053

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz
 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?