Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Camey Records • Czwartek [03.08.2017, 10:55] • Polska

Polski pop: NOWATOR feat. MATEUSZ MIJAL"PIĘKNY DZIEŃ"

W wakacje też są dni, kiedy każdy z na delikatnie zwalnia, odpoczywa, zbiera siły i myśli na temat swojego życia, doznań, wyzwań itd.. W taki nastrój wtapia się najnowsze dzieło NOWATORA , Który zaprosił do wspólnego śpiewania jedną z gwiazd młodego , muzycznego pokolenia MATEUSZA MIJALA. Razem dają nam fantastyczny przekaz opleciony piękną melodią w refrenie a całość zapakowana w wiecznie na topie klimat popowy. Ktoś powie, że to ballada? Może i coś w tym jest ale refren delikatnie przesuwa na w middle tempo.

NOWATOR – tak naprawdę Paweł Lipski, polski raper, wokalista i autor tekstów, a także muzyk i kompozytor. Urodził się w Opocznie i od dziecka miał zamiłowanie do muzyki, co zaowocowało ukończeniem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Nowator współpracował z takimi wykonawcami jak: Onar, Pezet, Borixon, Lerek, Chiwas, Jeden Osiem L, Ten Typ Mes, Pih czy Mezo. Został rozpoznawalny dzięki hitom „Moja Panienka” oraz „Przez Chwilę”, które w 2005r. wydał razem z Lerkiem. Po krótkiej muzycznej przerwie, przyszła pora na spróbowanie czegoś nowego. Paweł postanowił spróbować swoich sił w muzyce POP/DANCE. Jego utwory „Spadam stąd” oraz „Wrócę nad ranem”, w mgnieniu oka zdobyły tytuł „Złotej płyty”, a ich liczba wyświetleń na YouTube przekroczyła wspólnie ponad 10 milionów wyświetleń. Kolejny kawałek „Jestem Na Tak”, który wykonał wspólnie z Magdą Femme, również stał się bardzo popularny i tylko na YouTube zaliczył ponad 4 miliony wyświetleń. Jednak nie spoczął na laurach i nagrywał dalej, „Gdzie zachodzi słońce”, „Oszalał ten świat” czy też „Dla Ciebie Chwile” z Tomkiem Krupą. Ostatni numer Pawła „Co Tu Jest Grane” w zaledwie 3 miesiące na YouTube osiągnął ponad 3 miliony wyświetleń. Ostatni jego utwór „Balanga”, stał się bardzo często granym utworem w klubach i na letnich imprezach.

MATEUSZ MIJAL – urodził się w 1986 roku w Jaśle na Podkarpaciu. Od dziecka uwielbiał muzykę, o czym świadczyć może to, że wiele razy zajmował wysokie pozycje na Ogólnopolskich Festiwalach Muzycznych. W roku 2005 rozpoczął współpracę z krakowskim zespołem Skangur, a w roku 2007 dostał propozycję koncertowania z zespołem Ich Troje - zagrał z nimi ponad 100 koncertów. W styczniu 2008 roku założył zespól Chłopacy. Ich pierwszy singiel – "Wiara", stał się przebojem lata. To właśnie ta piosenka znalazła się na podium podczas Sopot Hit Festiwal 2009. Karierę solową rozpoczął w roku 2012 singlem "Winny", nagranym wspólnie z jednym z najbardziej znanych polskich raperów Liberem. Piosenka bardzo szybko stała się hitem i pozwoliła Mateuszowi zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i zyskać tysiące fanów w całym kraju. Rok 2013 zaowocował letnim hitem "Niech się ludzie śmieją", który na Youtube uzyskał ponad 17 mln. Wyświetleń. W kwietniu 2016 roku miała premierę jego debiutancka płyta – „9 lat”, która jest podsumowaniem jego dotychczasowej muzycznej przygody. Płyta zebrała świetne recenzje i już po 5 tygodniach otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Premier zdobył wysokie 2 miejsce.

„Piękny dzień” – to najnowszy utwór NOWATORA, do którego zaprosił Mateusza Mijala. Utwór ten opowiada o tym, jak ważne w życiu jest aby zwolnić i nacieszyć się życiem, które tak szybko upływa. Polecamy tą piosenkę, każdemu kto pragnie chociaż trochę się wyluzować

komentarzy: 1, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [04.08.2017, 07:33] • [IP: 95.129.225.***]

Super! Piękny dzień!

Oglądasz 1-1 z 1