Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Braxton Music • Środa [27.09.2017, 18:11] • Polska

EDYTA NAWROCKA - Pragnij Mnie

EDYTA NAWROCKA - piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Początkowo występowała na scenie wyłącznie w produkcjach tanecznych, do czasu, kiedy zdecydowała się wejść do studia by nagrać swój własny materiał.

Nagrała między innymi takie utwory jak: „See More”, „Watch Me”, „New Chapter”, „Escape This World” czy „Red Red Roses”. Single „Nothing Else” i „Come 2 Me (we współpracy z P-Turner) znalazły się na szczycie rankingu Talent Pool holenderskiej wytwórni Spinnin’ Records. Od 2007 do chwili obecnej jest prezenterką telewizyjną w regionalnej stacji informacyjnej Telewizja Wałbrzych. Jest również producentką filmów promocyjnych, autorką oficjalnych relacji filmowych z największych festiwali muzyki elektronicznej oraz reporterem muzycznym. Jej rozmówcami byli m.in. Armin van Buuren, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Dash Berlin, Nicky Romero, Dimitri Vegas & Like Mike czy Margaret. Jej koncerty to energetyzujący mix brzmień, które określa się wspólnym mianem elektronicznej muzyki tanecznej. Swoje wokalno-taneczne show zazwyczaj prezentuje w klubach oraz na festiwalach muzycznych. W latach 2010–2012 koncertowała w ramach trasy rozgłośni radiowej Muzyczne Radio dając w sumie kilkadziesiąt koncertów plenerowych oraz występów klubowych w województwach dolnośląskim i lubuskim. Była gwiazdą wieczoru na największej Christmas Party w Polsce w klubie Explosion w Warszawie. Dwukrotnie jej koncerty kolęd, były głównymi atrakcjami wieczorów na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Polsce na wrocławskim rynku.

Pragnij Mnie – to drugi singiel Edyty Nawrockiej w barwach Braxton Music Polska. Za słowa i muzykę odpowiada Norbert Wawrzyn, natomiast aranż wykonał Daniel Adamkiewicz. Piosenka jak i klip, utrzymane są w lekkim wakacyjnym klimacie, który z pewnością rozgrzeje wszystkich, w nadchodzące jesienno-zimowe dni. Pragnij mnie to historia bardzo namiętnego uczucia dwóch osób. Pragnienie, tęsknota, miłość, na pewno każdy odnajdzie tu kawałek siebie. Piosenka od pierwszych swoich dźwięków przyciąga magią akordeonowych dźwięków, zaś klip prezentuje uroki pięknego ośrodka Molo Resort.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?