Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

MagicRECORDS • Sobota [07.10.2017, 10:40] • Polska

"Classical 90s Hits" już w sprzedaży!

„Classical 90s Hits” – najnowszy album Alexa Christensena nagrany przy współpracy z The Berlin Orchestra od dzisiaj dostępny w Polsce! 14 hitów lat ’90, które znają wszyscy w wyjątkowych, symfonicznych aranżacjach!

Classical 90s Hits to nie jest kolejny remixem czy remake’iem hitów wczesnych lat 90-tych, ale daje nowe życie tym utworom, które niejednokrotnie przemieniły się w bardzo emocjonalne, poruszające kompozycje. “Uznałem, że to doskonałe kompozycje, które były po prostu ukryte w tanecznych kostiumach” – trafnie podsumowuje koncept Classical 90s Hits jego twórca – Alex Christensen.

Alex Christensen wraz the Berlin Orchestra postanowił zrealizować najambitniejsze dzieło w swojej dotychczasowej karierze Classical 90s Hits. Album to zbiór największych tanecznych hitów lat 90-tych zagranych z orkiestrą. Rhythm Is A Dancer, Sonic Empire, Nessaja, What Is Love, Redemption, czy Das Boot mogą być odkryte na nowo, tym razem posłużyć nie tylko do tańca. Alex Christensen specjalnie na potrzeby albumu skompletował 49-osobową orkiestrę - Berlin Orchestra, złożoną z najlepszych muzyków niemieckiej stolicy. Ponadto, obok orkiestry producent zatrudnił też najbardziej utalentowane młode wokalistki.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?