Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Piątek [29.12.2017, 08:18] • Polska

„Byle chcieć"- nowy singiel od projektu KOLOROFONIA

KOLOROFONIA publikuje na swoim kanale nowy singiel, tym razem w zupełnie nowej formie. Zapowiadany pierwotnie na Mikołajki utwór doczekał się wreszcie swojej premiery pierwszego dnia Świąt.

Moment jego opublikowania okazał się być strzałem w dziesiątkę, gdyż w tym okresie większość odbiorców nie tylko bez trudu znalazła czas na sprawdzenie tej nowości, ale również przesłuchanie jej bez opuszczania karty odtwarzania, co sprawia, że YouTube zalicza takie odtworzenie w statystykach pod filmem.
Na pewno skłania ku temu też użyta technika, czyli tzw. „lyric video", bardzo udanie w tym przypadku imitujące te znane z karaoke.
To zaowocowało rekordowym, w porównaniu do wcześniej publikowanych utworów odzewem pod filmem, co wskazuje, że ewentualny klip do niego byłby równie mile widziany.

Okładka do singla , której ostateczna wersja powstała już po zakończeniu montażu, to na nowo odtworzona jedna z plansz tytułowych do legendarnego programu telewizyjnego „Zrób to sam" Adama Słodowego, która nie tylko tematycznie koresponduje z tytułem piosenki, ale i doskonale puentuje efekt finalny, który powstał samodzielnie i dzięki użyciu współcześnie dostępnych narzędzi.

Autorem muzyki jest tradycyjnie Albert „TONTON AL" Toruński, a za całokształt odpowiada autor tekstu i pomysłodawca przedsięwzięcia pod nazwą KOLOROFONIA, czyli Michał „KOLO" Kisielewski.

Jest to kolejny i przedostatni utwór zapowiadający epkę 2K17.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?