Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Camey Records • Środa [31.01.2018, 08:08] • Polska

WORLD HIT: NICOLA FASANO & ALEX GUESTA feat. MOHOMBI & PITBULL"ANOTHER AROUND"

Another Around znaczy w języku polskim „kolejna runda”. Tytuł ten w pełni splata potencjał projektu. Rzadko spotyka się w jednej kompozycji, aż cztery gwiazdy światowego formatu.

Kawałek ten powstał z inicjatywy dj’a, producenta i perkusisty w jednym ALEXA GUESTY, który zaprosił NICOLA FASANO i PITBULLA do wspólnej pracy. Pomysł ten narodził się, kiedy został oficjalnym producentem nowej płyty afrykańskiego wokalisty MOHOMBI, który na stałe mieszka w Los Angeles. Dla NICOLA FASANO i PITBULLA to ponowne spotkanie po dziesięciu latach, kiedy to wyprodukowali największy hit w dyskografii PITBULLA zatytułowany „I Know You Know Me”.

Nowe, wspólne muzyczne rozdanie to rewelacyjny pop-dance z niesamowitymi elementami latino, upiększone niesamowitym wokalem MOHOMBI i rapem PITBULLA. I to wszystko jeszcze dodatkowe opakowane w ciągle wieczny sample z EURYTHMICS „Sweet Dreams”. Ten sample to tylko tak dla smaku…taka ostatnia szczypta przyprawy….dodana przez muzycznego kucharza z gwiazdkami Michelin…jakim z pewnością jest NICOLA FASANO.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?