Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Piątek [02.03.2018, 08:07] • Europa

The Night Game - Bad Girls Dont Cry

„Bad Girls Dont Cry" to następca „Kids In Love", „Once In A Lifetime" oraz znakomicie ocenianego debiutanckiego singla „The Outfield", który zachwycił Johna Mayera do tego stopnia, że zaprosił Martina Johnsona i jego zespół The Night Game na wspólną trasę po Ameryce Północnej.

Pochodząca z Bostonu formacja The Night Game weszła na muzyczną scenę z przytupem za sprawą już pierwszego singla „The Outfield", w którego chórkach zaśpiewał laureat Grammy Gotye a na gitarze zagrał pochodzący z Australii Kirin Callinan.


- Nigdy nie byłem za wybielaniem przeszłości, nigdy nie popierałem też niewinnych kłamstewek. Zawsze ceniłem brutalną szczerością - opowiada Johnson o nowej piosence i dziewczynie, którą poznał w Las Vegas i która zainspirowała „Bad Girls Dont Cry". - Kiedy zapytałem ją o jej przeszłość, spojrzała mi w oczy i powiedziała: „niegrzeczne dziewczynki nie płaczą" („bad girls dont cry"). Wtedy wróciłem do domu, żeby dokończyć album.


Martin zapewnia, że nie może doczekać się nadchodzących koncertów, które rozpoczynają się 17 marca. - Cieszę się, że znów wskoczymy do vana z chłopakami i przez miesiąc będziemy grać - mówi artysta. - Jestem też bardzo podekscytowany, że wypuszczamy w świat nowy singel. Kiedy gram ten numer na żywo, dostaję dodatkowego kopa i ta energia trzyma mnie przez resztę setu. Gdziekolwiek teraz ta dziewczyna jest, mam u niej dług.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?