Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Warner Music Poland • Wtorek [20.03.2018, 07:05] • Polska

BAJM - "MY"

Zespół Bajm wydał właśnie najnowszy singiel pt. „My" którym rozpoczyna obchody 40-lecia działalności na scenie oraz zapowiada nowe wydawnictwo płytowe.

Tekst do utworu napisała wokalistka – Beata Kozidrak, zaś produkcją oraz muzyką po części wraz z Beatą zajął się Marcin Limek.

Posłuchaj nowego singla Bajm - my

Tytuł „My" nawiązuje do ludzi i relacji międzyludzkich – zarówno tych z najbliższymi, jak i tych między różnymi narodowościami.Jak mówi sama autorka tekstu – problem tkwi w tym, że nie życzymy sobie dobrze nawzajem i niejednokrotnie najbardziej ranimy tych, których mamy obok siebie.

Już niebawem Bajm będzie można zobaczyć na koncertach m. in.w Tomaszowie Mazowieckim, Kaliszu, Inowrocławiu i Warszawie (dokładne daty i miasta - http://www.bajm.pl/koncerty)

Jesienią odbędzie się wielka trasa koncertowa „Płynie w nas gorąca krew 40 lat!". Spektakularne multimedialne show , które przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Usłyszymy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Więcej informacji: www.followthestep.com/koncerty

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?