Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Camey Records • Środa [21.03.2018, 08:28] • Polska

FRANCESCO GIGLIO & ENSAIME feat. SNOOP DOGG - Lover

„Lover”, kawałek utrzymany w formacie funky house z dużą barwą komercyjnego popu. Jak określa sam Snoop Dogg – przy jego produkcji przeniósł się w lata 70, dzięki czemu mógł przeżyć prawdziwe Saturday Night Fever!!! Słuchając go, z łatwością można sobie wyobrazić legendarne sceny parkietowe z Johnem Travoltą. Na co należy zwrócić jeszcze uwagę, to z pewnością melodia, która wielu słuchającym przypomni „Cherish” z repertuaru KOOL & THE GANG

FRANCESCO GIGLIO – urodził się na Sycylii w 1987 roku. W wieku 13 lat rozpoczął karierę jako dj, w klubach swojej rodzimej wyspy. W krótkim czasie stał się rezydentem największych z nich. Jego popularność jako dj rosła z każdym tygodniem, więc tylko kwestią czasu były jego występy w klubach, w całych Włoszech oraz ościennych państw europejskich. W 2006 roku przeprowadził się do Mediolanu, gdzie zaproponowano mu regularne występy we wszystkich największych klubach…od Holllywood, Magazzini Generali, Just Cavalli, Old Fashion, The Club, kończąc na Armani and Fabrique. Stał się również gwiazdą wydarzeń muzycznych, organizowanych przez kultowe już Ministry of Sound i Defected, podczas których swoje sety łączył między innymi z takimi gwiazdami jak Laidback Luke, David Morales, Pete Tong, Lillte Louie Vega, Tony Humphries, Tedd Patterson, Roger Sanchez, Ultra Naté, Nari and Milani, Alex Gaudino czy Federico Scavo. Nie zabrakło go również na scenie największych festiwali muzycznych we Włoszech: Holi Dance Festival, Monsterland i Uncarnaval. W 2011 roku został dyrektorem artystycznym w największych klubach Mediolanu: Old Fashion, Hollywoood, Toqueville, Limelight i Loola Paloosa. Rok później, przy współpracy z Radio 105 (jedna z największych stacji radiowych we Włoszech), stworzył program IN DA CLUB oraz format VIP LOUNGE MILANO. Trzy lata później stał się współtwórcą konferencji radiowej RADIOO GLOBAL CONFERENCE, podczas której spotykają się przedstawiciele wszystkich stacji radiowych Włoch, przedstawiając swoje doświadczenia oraz omawiając strategie działania na następny rok.

Prace z różnymi dj’mi, producentami muzycznymi zaowocowała jego coraz częstszym pobytem w studiach muzycznych, gdzie współtworzył wiele włoskich przebojów. W 2017 roku powstał pomysł na rozpoczęcie własnej kariery muzycznej. Do tego zaprosił gwiazdę światowego formatu Snoop Dogg’a oraz swojego przyjaciela Ensaime. Owocem tego spotkania jest utwór „Lover”, który jest utrzymany w formacie funky house z dużą barwą komercyjnego popu. Jak określa sam Snoop Dogg – przy jego produkcji przeniósł się w lata 70, dzięki czemu mógł przeżyć prawdziwe Saturday Night Fever!!! Słuchając go, z łatwością można sobie wyobrazić legendarne sceny parkietowe z Johnem Travoltą. Na co należy zwrócić jeszcze uwagę, to z pewnością melodia, która z całą pewnością, wielu słuchającym przypomni „Cherish” z repertuaru KOOL & THE GANG.

SNOOP DOGG – raper, tekściarz, biznesmen, producent filmowy, filantrop…..i dalej nie trzeba go przedstawiać….zdecydowanie muzyczna TOP Gwiazda!!!!

ENSAIME – włoski dj, producent. Jego kariera mocno rozwija się od kilku lat, poprzez granie w największych klubach świata oraz dzięki produkcji typowych kawałków klubowych. „Lover”, to jego pierwsza tak komercyjna produkcja, która z całą pewnością jest w stanie otworzyć mu kolejne drzwi w drodze na szczyt.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?