Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Warner Music Poland • Czwartek [22.03.2018, 09:45] • Polska

Premiera wideoklipu Kelly Clarkson "I Don't Think About You"

Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji talent show "American Idol" i laureatka Grammy, zaprezentowała właśnie teledysk do drugiego singla ze znakomitej płyty "Meaning Of Life". Klip powstał do piosenki "I Don't Think About You".

Sama Kelly tak mówi o wideoklipie: "Chodzi o ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że nikt nie ma już nad tobą żadnej władzy. Chyba każdy z nas był w sytuacji, w której nie mógł być sobą i musiał dopasować się do innych. Czasami coś takiego może nas złamać. W piosence jest mowa o tym, że pewnego dnia się budzisz i już w ogóle o tym nie myślisz. Nie ma już w twoim świecie nikogo, kto by go zaburzał. To utwór o wolności".

Singel "I Don't Think About You" jest następcą nominowanego do Grammy "Love So Soft" (złoty status w USA), który jako pierwszy zwiastował płytę "Meaning Of Life".

Kelly w tworzeniu piosenek na ósmy w karierze album "Meaning Of Life", pomagali między innymi Jason Halbert, Jesse Shatkin, laureat Grammy Greg Kurstin, Mick Schultz, The Monarch, Nick Ruth. W piosence "Whole Lotta Woman" wspierają ją muzycy legendarnej formacji Earth Wind & Fire.

Oprócz milionów sprzedanych płyty i singli, wyprzedanych koncertów, Kelly ma także na koncie udaną karierę musicalową, ale przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne w Nashville u boku męża i dwójki dzieci. W 2016 roku Clarkson zadebiutowała jako pisarka. Napisała książkę dla dzieci "River Rose And The Magical Lullaby", która weszła na listę bestsellerów "New York Times". W 2017 roku ukazała się kontynuacja tej opowieści, "River Rose And The Magical Christmas".

Kelly Clarkson zadebiutuje w 2018 roku jako coach w 14. sezonie talent show The Voice.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?