Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Sobota [24.03.2018, 17:33] • Polska

SHAWN MENDES powraca z nowym singlem „In My Blood”

Shawn Mendes prezentuje nowy utwór „In My Blood". Inspirujący rockowy hymn opowiada o przezwyciężaniu życiowych trudności. Kawałek został wyprodukowany przez Mendesa i Teddy'ego Geigera, a jego autorami są wieloletni współpracownicy artysty – Scott Harris i Geoff Warburton. „In My Blood" to pierwszy singiel z trzeciego albumu wokalisty. W środę, 28 marca, Mendes zaprezentuje utwór na żywo w programie „The Late Late Show with James Corden".

„In My Blood" to pierwszy singiel Shawna Mendesa od czasu wielkiego przeboju „There's Nothing Holdin' Me Back", utworu wydanego w kwietniu 2017, który w Stanach pokrył się trzykrotną platyną.

Dwa pierwsze albumy Seana Mendesa, „Handwritten" (2015) i „Illuminate" (2016), debiutowały na pierwszych miejscach list sprzedaży. Na całym świecie Mendes sprzedał ponad 10 mln albumów, 100 mln singli i zgromadził ponad 11 miliardów streamów i 4 miliardy odtworzeń na YouTube. W trakcie tras koncertowych Sean Mendes wyprzedawał tak wielkie obiekty jak Madison Square Garden w Nowym Jorku, Air Canada Centre w Toronto czy O2 Arena w Londynie.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?