Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Wtorek [27.03.2018, 08:32] • Europa

Nowy singiel "FLAMES" - David Guetta i Sia po raz kolejny stworzyli hit na miarę "Titanium"!

Zaczęli współpracować siedem lat temu. Ten idealny duet wspólnie wylansował przeboje takie jak: "Titanium", "She Wolf (Falling To Pieces)" oraz"Bang My Head". David Guetta i Sia lubią ze sobą pracować, czego dowodem jest ich kolejny singiel "Flames".

Francuski didżej, od lat największa gwiazda muzyki klubowej, którego piosenki przesłuchano w serwisach streamingowych ponad 10 mld razy ani na moment nie zwalnia tempa. Niezwykle kreatywny i żądny sukcesów artysta jesienią 2017 roku skończył 50 lat. David Guetta imponuje pomysłami na piosenki, z których bije niezwykła energia i optymizm.

Kompozycja "Flames" to kolejny majstersztyk Davida Guetty. Francuz nadał jej energiczne tempo, które perfekcyjnie pasuje do wokalu australijskiej artystki Sia. To murowany hit tego lata!

Przypomnijmy, że wspomniany singel "Titanium" wielokrotnie pokrył się platyną, a tylko na YouTubie przesłuchano go ponad 770 mln razy. Guetta nie kryje, że to utwór, z którego jest bardzo dumny, podkreślając przy okazji zasługi Sia. "To jedna z tych artystek, z którą zawsze bardzo chętnie współpracuję. Wspaniała kompozytorka i fantastyczny głos" – mówił David. "Cieszę się, że znów mogliśmy razem nagrywać" – dodał.

"She Wolf" przesłuchano w serwisach streamingowych przeszło 250 mln razy, a na YouTubie dwa razy tyle. Osiągnięcia "Bang My Head" to ponad 400 mln odsłuchów w serwisach streamingowych. David Guetta i Sia pracowali też nad piosenkami "The Whisperer" oraz "Helium (Sia vs. David Guetta & Afrojack)".

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?