Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Warner Music Poland • Środa [04.04.2018, 09:52] • Europa

Premiera debiutanckiej płyty Hayley Kiyoko "Expectations"

Młoda artystka, którą podziwiają miliony nastolatków na całym świecie

Hayley Kiyoko to znana aktorka i tancerka, która właśnie wydała swoją debiutancką płytę „Expectations". Na albumie znajdują się m. in. utwory „Curious", "What I Need" (feat. Kehlani) oraz „Feelings", które już teraz mocno namieszały w serwisach streamingowych.

Pomimo swojego młodego wieku (26 lat) artystka nagrała bardzo dojrzałe, głęboko przemyślane i dopracowane piosenki. Hayley tak mówi o "Expectations":

"Takiego poziomu dojrzałości do tej pory nie osiągnęłam. W tekstach zdecydowanie daje się zauważyć moją pewność siebie. Dojrzałe są melodie, produkcja. Albo się to komuś podoba, albo nie. Nie chodzi o to, że wcześniej brakowało mi pewności siebie, lecz o to, iż teraz ona wprost wylewa się z moich utworów".

Wspomniana piosenka "Curious" "mówi o tym, że trzeba mieć szacunek do samego siebie. O tym, że trzeba wiedzieć, kiedy należy się wycofać, gdy ktoś, na kim ci zależy, nie postępuje właściwie" – wyjaśnia Hayley Kiyoko.

Utwór „Curious" komplementowały na swoich łamach "The New York Times" (dziennik umieścił go na swojej playliście), magazyn "Time", a także Idolator i FADER. Remiksy tego utworu popełnili – duet z Filadelfii Marian Hill, producent i muzyk Sweater Beats, a także pochodzący z Chicago taneczny duet Win And Woo.

Wcześniej Amerykanka ujawniła piosenkę "Feelings", a także utwór "Sleepover". W kompozycji "What I Need" gościnnie pojawia się Kehlani.

Hayley Kiyoko ma 26 lat. Oprócz śpiewania i pisania popowych piosenek gra w filmach i reklamach. Ma na koncie role w filmach "Czarodzieje z Waverly Place", "Scooby-Doo: Strachy i patałachy", czy "Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora". Hayley wyreżyserowała też kilka teledysków do swoich piosenek.

Pochodząca z Los Angeles Kiyoko karierę zaczęła w 2007 roku jako aktorka. Za muzykę na poważnie zabrała się kilka lat później. W 2016 roku "Rolling Stone" zaliczył ją do grona artystek, które warto poznać. Parę miesięcy później ukazała się EP-ka Hayley "Citrine". Z niej pochodzą przebojowe single "One Bad Night" i "Gravel To Tempo". Później miała okazję występować na prestiżowych festiwalach, w tym na SXSW w Austin. W roku 2018 zaprezentuje się między innymi na festiwalu Coachella. Hayley będzie również supportować Panic! At The Disco podczas ich trasy w Stanach Zjednoczonych.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?