Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Warner Music Poland • Sobota [07.04.2018, 08:19] • Polska

Czy Kora i JIMEK mają ze sobą coś wspólnego? Nie widać. Bo to muzyka.

Prezentujemy intrygującą kolaborację legendarnej wokalistki i producenta w piosence „Spleen"! Aktualnie trwa kampania ING Banku Śląskiego Czy my Polacy mamy ze sobą coś wspólnego? Nie widać. Bo to powietrze. Celem kampanii jest ukazanie, że wpływ na jakość powietrza ma każdy z nas. W spocie reklamowym można usłyszeć fragment utworu zespołu Maanam − Krakowski spleen w nowej aranżacji. Reinterpretacja Jimka i Kory spotkała się z tak ogromnym entuzjazmem odbiorców, że Bank postanowił udostępnić ją w całości!

Kora i Jimek to artyści odmiennych pokoleń, którzy eksplorują zupełnie inne rejony muzyczne. ING Bank Śląski postanowił jednak skrzyżować ich drogi. W wyniku współpracy ING z muzykami powstało coś nieoczywistego i niezwykle inspirującego. Utwór „Spleen".

Zainteresowanie utworem muzycznym stworzonym na potrzeby kampanii, przerosło nasze oczekiwania. Od premiery spotu codziennie otrzymujemy pytania, czy udostępnimy cały utwór? W odpowiedzi na to zainteresowanie Kora z Jimkiem przygotowali pełną wersję w nowej aranżacji. Piosenkę udostępniamy wszystkim fanom. Liczymy na to, że utwór będzie przypominał to co chcemy powiedzieć w kampanii, że jeżeli każdy z osobna - na swoją miarę – zrobi coś na rzecz powietrza, na pozytywnym efekcie skorzystają wszyscy. Mamy nadzieję, że piosenka się spodoba. − mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor odpowiedzialna za marketing i komunikację w ING Banku Śląskim.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?