Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Camey Records • Czwartek [19.04.2018, 12:59] • Europa

KILIAN TARAS & HBz feat. DILAN - With Summer

KILIAN TARAS – Jest to muzyczny pseudonim włoskiego producenta i dja Mario Iovieno. Swoją przygodę z muzycznym biznesem rozpoczynał, jak większość włoskich producentów…od pracy dja. Najpierw w wieku 14 lat w nadmorskich kurortach Włoch, a później wraz z większą rozpoznawalnością w innych krajach Europy.

Nocna praca w klubach wyciszała jego ambicje tylko do 2014 roku. Wtedy to spróbował swoich sił jako producent studyjny. Najpierw pomagał innym zespołom i artystom. Dzięki temu utwory, które współkomponował, wyniosły go na półkę wziętych producentów z których pomocy korzystały największe, niezależne wytwórnie w Europie (BLANCO Y NEGRO, CLIPPERS MUSIC, PLANET PUNK, MINISTRY OF SOUND, MUSICAL MADNESS, BIP RECORDS).

W 2017 roku postanowił rozpocząć swoją karierę muzyczną. Zaczął od nowej wersji „Time Of My Life”, która została rozpromowana przez większość najbardziej znaczących kanałów muzycznych na YouTube. Następnie przyszedł czas na utwór „Jazzy”, który ukazał się we Włoszech, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i Meksyku. Kontynuatorem mocnego klubowego bitu jest singiel „Trumpets”, który we Włoszech dotarł na poz. 2 w Top Ten iTunes Dance Chart Italy.

Teraz odkrywamy utwór „With Summer” – mieszankę pop, dance z elementami progresywnych brzmień. Utwór w średnim rytmie ale z bardzo charakterystycznym refrenem.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?