Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Niedziela [22.04.2018, 10:52] • Polska

TULIA - autorski singiel już dostępny

“Jeszcze Cię nie ma” - to utwór, który niesie w sobie pewną tajemnicę. Opowiada między innymi o naszych podświadomych pragnieniach, o zamiarach. O tęsknocie do kogoś, lub czegoś nieuchwytnego. Słychać w nim wiarę w to, że ta nieuchwytna rzecz da wszystko, czego potrzebujemy, da spełnienie. Czy to miłość? Czy to marzenie? Czy to pierwiastek duchowy? Może zwykła, codzienna rzecz, czy gest?

Ta jedna mała rzecz dla słuchacza może być tym, czego akurat potrzebuje.

Ten utwór jest dla nas szczególny. Jest pierwszy i wyjątkowy, nieoczywisty. Towarzyszy mu teledysk, który powstał w przepięknym miejscu, gdzie wszystkie czułyśmy niesamowity klimat naszej kultury. Pokazane w nim obrazy mogą pomóc w rozbudzeniu wyobraźni na temat dźwięków, które staramy się oddać w naszych utworach i interpretacjach”.

Odpowiedzią na setki komentarzy i reakcji z całego świata oraz dziesiątki publikacji, będzie debiutancka płyta zespołu TULIA. Wypełnią ją głównie niezwykle oryginalne wersje utworów tak znakomitych artystów jak m.in.: Obywatel GC, Wilki, O.N.A, Seweryn Krajewski, Stan Borys czy Dawid Podsiadło. Dziewczyny z TULII nie chcą jednak ograniczać się do interpretacji tylko cudzego repertuaru, w związku z tym, nie zabraknie też własnych kompozycji.

Premiera 25 maja 2018 r.

Wersja DeLux albumu, dostępna tylko w EMPIK, zawiera 4 dodatkowe utwory w tym znany już wszystkim fanom TULII cover zespołu Depeche Mode „Enjoy The Silence”, czy też najczęściej wybierany w komentarzach na portalach społecznościowych przez słuchaczy „Nothing Else Matters” zespołu Metallica.

Album można zamawiać w przedsprzedaży: http://www.empik.com/tulia-tulia,p1196726523,muzyka-p

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?