Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Czwartek [03.05.2018, 09:02] • Polska

Nowość na majówkę od projektu KOLOROFONIA

PRZYJEMNIACZEK, to najnowszy singiel, jaki w przypadający na kulminacyjny okres wiosny, czyli majówkę publikuje na swym kanale KOLOROFONIA.

Utwór ten, począwszy od lekkodusznego w formie, a zarazem dość wnikliwego i miejscami mocno autobiograficznego tekstu, przez chwilami leniwe flow, na zapętlonym i niemal hipnotyzującym podkładzie kończąc, sprawia wrażenie, jakby tytuł odnosił się zarówno do muzyki, jak i osoby narratora jednocześnie. Sam temat również został potraktowany dość przewrotnie, a celne, choć nie adresowane bezpośrednio odniesienia, znakomicie równoważy ich autoironiczny kontekst.
W premierowy weekend utwór zagościł w audycji „Najlepszy Groove W Mieście", którą prowadzi legendarny Druh Sławek we wrocławskim Radiu RAM oraz audycji „Rapcentrum" nadawanej od ponad dekady przez rzeszowskie Radio Centrum.
Przedpremierowo zagościł również w audycji „Na Majku" w opolskim Radiu Emiter i dwukrotnie w audycji „Rapgra" nadawanej przez warszawskie Radio Aktywne.
Singiel jest zwiastunem zapowiadanego od dawna wydawnictwa spod tego szyldu, a okres, który upłynął od poprzedniego albumu i ilość opublikowanych singli podpowiada, że mieć będziemy do czynienia z kolejnym długogrającym materiałem.

KOLOROFONIA to projekt, w skład którego wchodzi, raper, tekściarz i jego pomysłodawca, Michał „KOLO" Kisielewski oraz autor muzyki i filar tego pozytywnego brzmienia, Albert „TONTON AL" Toruński.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?