Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Niedziela [06.05.2018, 09:53] • Europa

Wyjątkowe wydawnictwo Guns N Roses i singiel Shadow of Your Love

Wyjątkowe wydawnictwo Guns N Roses i singiel Shadow of Your Love

Autor filmu: UNIVERSAL MUSIC

Debiutancki album Guns N Roses doczeka się wyjątkowego wydania. Boks "Appetite For Destruction: Locked N Loaded Edition" ukaże się 29 czerwca. To będzie spełnienie marzeń każdego fana zespołu.

Appetite For Destruction po raz pierwszy zostało wydane 21 lipca 1987. Na krążek trafiły takie przeboje jak "Sweet Child O Mine", "Welcome To The Jungle", "Nightrain" czy "Paradise City". Do dziś album jest najlepiej sprzedającym się debiutem w USA, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy.

"Appetite For Destruction: Locked N' Loaded Edition" będzie dostępne w kilku formatach. Na nową wersję kultowego albumu trafią m.in.: nowy master z oryginalnych taśm analogowych, 12 zremasterowanych utworów pochodzących z EP-ek i B-side'ów, 25 niewydanych wcześniej demo z sesji nagraniowej Sound City z 1986 roku, kilka niewydanych utworów z sesji stworzonych pod okiem producenta "Appetite", Mike'a Clinka - w tym "Shadow of Your Love" nagrane miesiąc przed właściwymi sesjami do albumu oraz "Move to the City" (akustyczna wersja z 1998 roku).

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?