Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Niedziela [13.05.2018, 07:37] • Polska

Slayer w Polsce - pożegnalna trasa koncertowa!

Slayer w Polsce - pożegnalna trasa koncertowa!

Autor filmu: radioswinoujscie.pl

Goście specjalni: Lamb of God, Anthrax, Obituary. 27 listopada 2018, Łódź, Atlas Arena. Bilety w cenie od 149 PLN w regularnej sprzedaży od 16 maja od godz. 10:00 www. LiveNation.pl Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rusza 15 maja od godz. 10:00 do godz. 22:00 Przedsprzedaż Artist Fun Club rusza 14 maja o godz. 10:00 do godz. 22:00

Twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją kiedykolwiek powstałej muzyki, jedni z pionierów całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Ponad 37 lat na scenie. Mają na koncie 12 albumów studyjnych i wiele koncertowych, 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata, zdobyli pięć nominacji i dwie nagrody GRAMMY, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu - po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

Slayer ogłasza ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów za ich wsparcie przez te wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami.

Już 27 listopada, polscy fani będą mogli być częścią tej wyjątkowej, światowej trasy koncertowej – zespół wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni – na jednej scenie, oprócz Slayera, pojawią się Lamb of God, Anthrax, Obituary.

Musisz być częścią wydarzenia, które przejdzie do historii!

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?