Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Piątek [22.06.2018, 17:09] • Europa

BLUE CAFE "NIEBO" - premiera nowego singla i teledysku!

Singiel "NIEBO" jest zapowiedzią najnowszego albumu Blue Cafe “DOUBLE SOUL”, którego premiera planowana jest na 24 sierpnia. To bardzo wyczekiwana przez fanów płyta zespołu. Ciekawostką jest to, że media i fani mogli przedpremierowo wysłuchać całego materiału z płyty na trzy miesiące przed premierą. Miało to miejsce 22 maja w klubie Palladium i już podczas tego koncertu nowy materiał został rewelacyjnie odebrany przez publiczność.

Album Double Soul to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to "muzyka z duszą".

Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. Double Soul to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która wokalnie w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób urzeka i zaskakuje.

Piosenka dostępna w serwisach: https://umusicpl.lnk.to/BlueCafeNiebo

Już jesienią zespół rozpoczyna trasę koncertów promocyjnych DOUBLE SOUL TOUR. W trasie będą towarzyszyć formacji będą czołowi, polscy muzycy oraz goście zagraniczni!

29.09.18 - WROCŁAW

30.09.18 - ŁÓDŹ

12.10.18 - SZCZECIN

24.11.18 - KRAKÓW

30.11.18 - TORUŃ

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?