Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Sony Music • Czwartek [28.06.2018, 12:52] • Polska

BOMBA ESTEREO na Openerze - kolumbijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce!

BOMBA ESTEREO na Openerze - kolumbijska megagwiazda po raz pierwszy w Polsce!

Autor filmu: Sony Music

W ostatnich dniach Kolumbia była z różnych powodów na ustach wszystkich Polaków… czas poznać zespół, który w tym latynoskim kraju święci triumfy od ponad dekady a który już za kilka dni po raz pierwszy zagra w naszym kraju. BOMBA ESTEREO, kultowy już kolumbijski skład grający muzykę electro tropical, współpracujący m.in. z Willem Smithem a ostatnio także Arcade Fire wystąpi 7 lipca w Gdyni podczas Opener Festival!

Z powodzeniem mieszają latynoamerykańskie rytmy z reggae, elektroniką a nawet hop-hopem a w Ameryce Łacińskiej mają status supergwiazdy. Ich aktualny przebój – i największy komercyjny sukces - „To My Love (Remix)” ma już łącznie 180 mln odtworzeń na YT a w serwisie Spotify kosi ostatnio prawie pół miliona odsłuchów dziennie (łącznie już ćwierć miliarda osłuchów!). Pod koniec ubiegłego roku zespół wdarł się do świadomości fanów pop/indie za sprawą współpracy z Arcade Fire – ich wspólne dzieło Everything Now (Todo Ya) (Remix por Bomba Estéreo) (posłuchaj na Spotify) wprowadziło niezłe zamieszanie wśród fanów tej drugiej kapeli. Poprzednia kolaboracja Bomba Estereo z Willem Smithem z 2015 roku (zobacz klip do Fiesta (Remix)) także okazała się również sporym cross-over hitem uwieńczonym wspólnym występem obu artystów na rozdaniu nagród Latin Grammy.

Wszystkich spragnionych nietypowych muzycznych wrażeń zachęcamy do odwiedzenia strefy Alter Stage na Openerze w sobotę 7 lipca o godzinie 18.30!

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?