Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Sony Music • Poniedziałek [09.07.2018, 08:17] • Europa

Gromee z premierowym utworem! posłuchaj "One Last Time"

„One Last Time” to premierowy utwór Gromeego, polskiego DJ i producenta muzycznego. Singiel to kolejny duży skok muzyczny klubowy charakter wybijając jednak na pierwszy plan brzmienie żywych instrumentów. Tym razem do współpracy artysta zaprosił norweskiego 21-letniego wokalistę i autora tekstów – Jespera Jenseta.

Muzyczna przygoda Jaspera rozpoczęła się, w 2014, gdy pojawił się w norweskim programie Idol zajmując 5. miejsce. W 2016 roku wydał swój pierwszy singiel „High”, który był drugim najczęściej granym utworem w norweskich stacjach radiowych. W kwietniu 2018 artysta wydał swoją EPkę – „Waves vol.1”.

Gromee to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce. W maju 2018 wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji z utworem „Light me up”. Jego debiutancki album „Chapter One” (https://GROMEE.lnk.to/ChapterOne ) zawierający hity: „Fearless”, „Spirit”, „Runaway”, „Without You”, czy wspomniane wcześniej „Light me up pokrył się statusem Złotej Płyty zaledwie dwa tygodnie od premiery.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?