Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Sony Music • Piątek [14.09.2018, 08:28] • Europa

ALICE MERTON znana z hitu No Roots powraca z nowym utworem - posłuchaj i zobacz Why So Serious !

Wydany prawie 2 lata temu singiel „No Roots” przewrócił do góry nogami życie Alice Merton. Niemiecko-kanadyjsko-brytyjska wokalistka na przełomie kilku miesięcy umieściła utwór w TOP10 list przebojów w 10 krajach, zagrała wyprzedane koncerty po obu stronach Atlantyku a dzisiaj może pochwalić się 6 Platynowymi Płytami, 250 milionami odtworzeń w serwisach streamingowych i 100 milionami wyświetleń klipu do tej piosenki.

Właśnie ukazał się jej najnowszy utwór Why So Serious (zobacz klip na YouTube) i pytana o genezę powstania tego utworu, Alice opowiada: Po sukcesie No Roots wszyscy pytali mnie czy następne moje utwory odniosą taki sam sukces. To było na tyle męczące, że powiedziałam sobie – do licha z nimi, jestem szczęśliwa, to są najlepsze chwile mojego życia. Jak można być takim poważnym?. Pozytywne przesłanie piosenki potęguje wpadająca w ucho melodia, którą Alice napisała ze swoim stałym współpracownikiem i producentem Nicolasem Rebscherem. Ostatnio Alice Merton mogliśmy zobaczyć w Polsce u boku Toma Odella, gdzie w programie Dzień Dobry TVN po raz pierwszy (na świecie!) na żywo zaśpiewali wspólną piosenkę Half As Good As You.
Debiutancka płyta Alice Merton MINT z hitem No Roots i ostatnimi singlami – Lash Out i Why So Serious zaplanowana jest na styczeń 2019.
Już w najbliższy czwartek 13 września 2018 roku Alice Merton wystąpi w klubie Proxima. Ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?