Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Sobota [29.09.2018, 11:17] • Europa

Lady Gaga & Bradley Cooper – Shallow

Lady Gaga i Bradley Cooper prezentują „Shallow” - pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej z filmu „Narodziny gwiazdy”.

Muzyka z filmu „Narodziny gwiazdy”, w którym główne role zagrali Lady Gaga oraz Bradley Cooper. Co ciekawe, Cooper zasiadł także na fotelu reżysera. Lady Gaga pojawia się w obrazie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna współpracę zawodową, a przy okazji nawiązuje romans. Jednak im większą popularność zyskuje dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Premiera filmu w Polsce jest zaplanowana na 30 listopada.

Już od 5 października do sklepów trafi wyjątkowa ścieżka dźwiękowa z filmu. Na wydawnictwie znajdzie się 19 różnorodnych stylistycznie utworów oraz 15 dialogów z filmu. Wszystkie są śpiewane przez Lady Gagę i Bradleya Coopera – solo lub w duecie.

Soundtrack będzie dostępny na CD oraz na winylu.

To już czwarta kinowa wersja filmu. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland oraz James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?