Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Wtorek [02.10.2018, 11:05] • Europa

Fatboy Slim wystąpi w Warszawie tuż przed festiwalem Undercity!

Na noc przed startem festiwalu Undercity, który zadebiutuje w stołecznej Hali Torwar już 3 listopada, w Warszawie wystąpi Fatboy Slim. Brytyjczyk zagra w klubie Smolna na oficjalnym beforze przed festiwalem.

Undercity to nowy projekt, który połączy muzykę elektroniczną z nowoczesną techniką multimedialną. Na 3 scenach w Hali Torwar zagra ponad 20 artystów, a wśród nich są tacy giganci, jak Adam Beyer, Dixon, Dubfire, Joris Voorn czy Recondite. Ich występom towarzyszyć będzie dedykowana scenografia i rozbudowana instalacja multimedialna, które zmienią przestrzeń hali Torwar w zupełnie inne miejsce.

Zanim jednak otworzą się bramy Undercity, noc wcześniej (2 listopada) odbędzie się oficjalny before festiwalu w klubie Smolna, którego bohaterem będzie bardzo ceniony brytyjski artysta, Norman Cook, znany na całym świecie jako Fatboy Slim. Norman jest autorem wielu hitów międzynarodowych list przebojów – m.in. „Push The Tempo", „Rockafeller Skank" czy kultowego „Right Here, Right Now", a także świetnym DJ-em, który w setach na żywo niezwykle sprawnie łączy brzmienia house, techno, disco i UK bass.
Co ważne, wszyscy posiadacze biletu na festiwal Undercity otrzymają możliwość wejścia na wydarzenie z Fatboy Slimem w specjalnej, promocyjnej cenie 20 zł. Bilety na Undercity w obecnej cenie 159 zł są dostępne w sprzedaży na stronie www.undercity.pl oraz u dystrybutorów: Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. oraz GoOut.pl.
Pełny lineup Undercity 2018:

Adam Beyer
Catz'N Dogz
Davis
Diana dRouze
Dixon
Dubfire
Extrawelt live
Honey Dijon
Jacques Greene
Joris Voorn
Kas:st live
Kollektiv Turmstrasse dj set
Konstantin Sibold
Leon
Matrixxman b2b Ø [Phase]
Nastia
Randomer
Recondite live
Roland Appel
Roman Poncet
Woo York
Xhin

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?