Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Sobota [06.10.2018, 09:20] • Europa

Halsey - Without Me

Nominowana do Grammy artystka, autorka singli, które mają status platyny – HALSEY – powraca z nowym singlem „Without Me".

– Kwestionowanie zasadności istnienia związku oraz twoich starań wobec partnera może być naprawdę dezorientujące i wyczerpujące. Najważniejsze jest jednak, by pamiętać o sobie i swojej wartości. Moja najnowsza piosenka dotyczy właśnie tego tematu: by nie zapominać, że jesteśmy bardzo ważni. Postanowiłam niczego nie ukrywać w tym kawałku. Pozwoliło mi to udowodnić, że potrafię przelać szczere uczucia w swoją sztukę. Muzyka zawsze będzie motorem napędzającym moje serce – mówi o „Without Me" Halsey.

Kawałek jest pierwszym premierowym materiałem od czasu wydanej w 2017 roku płyty „hopeless fountain kingdom", która zadebiutowała na 1. miejscu Billboard 200 – zestawienia najchętniej kupowanych albumów w USA. „Rolling Stone" ocenił krążek na cztery gwiazdki. Na płytę trafiły takie przeboje jak „Now or Never" czy „Bad at Love".Już 9 października Halsey wystąpi podczas ceremonii American Music Awards. Artystka wykona z Bennym Blanco i Khalidem wspólny singiel „Eastside".

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?