Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Piątek [26.10.2018, 12:07] • Europa

ELLIE GOULDING - CLOSE TO ME

Multiplatynowa artystka, laureatka wielu nagród i wyróżnień, stała bywalczyni list przebojów – Ellie Goulding – spotkała się w studiu nagraniowym z laureatem Grammy Diplo oraz rapperem Swae Lee z Rae Sremmurd. Trio stworzyło wspólny utwór – „Close To Me". Kawałek jest już dostępny w serwisach cyfrowych! To pierwszy premierowy numer Ellie od trzech lat.

„Close To Me" to uzależniający utwór, w którym charakterystyczny wokal Goulding łączy się ze zwrotkami Swae Lee i niepodrabialną, przebojową produkcją Diplo. Ellie po trzech latach ponownie połączyła siły z członkiem grupy Major Lazer – kawałek „Powerful" trafił na płytę „Peace Is The Mission".


Nowy singiel to pierwszy od wydanego w 2015 roku premierowy materiał Ellie Goulding. Wówczas ukazał się album „Delirium" z wielkim hitem „Love Me Like You Do", który do dziś zgromadził ponad 1,8 miliarda wyświetleń na YouTube. Artystka zdobyła szereg prestiżowych wyróżnień, w tym dwie BRIT Awards. Na koncie ma ponad 14 milionów sprzedanych albumów, 102 mln singli oraz 13 miliardów streamów na całym świecie. Na Instagramie gwiazdę śledzi 14 mln osób.


Diplo to DJ i producent, który współtworzy formację Major Lazer, a w tym roku zagościł na listach przebojów także w ramach projektów LSD (z Labrinth i Sią) oraz Silk City (z Markiem Ronsonem). Utworu, które współtworzył Diplo, sprzedały się w nakładzie ponad 15 milionów na całym świecie.


Swae Lee to połowa hip-hopowego duetu Rae Sremmurd, który wylansował takie kawałki jak „No Flex Zone", „No Type" czy „Black Beatles" ft. Gucci Mane – ten ostatni utwór spędził 7 tygodni na szczycie zestawienia Billboard Hot 100. Swae współpracował między innymi z Beyonce, French Montaną i Post Malone.


Ellie Goulding skupia się nie tylko na działalności muzycznej – jest również światową ambasadorką ONZ, angażuje się także m.in. we wspieranie organizacji takich jak The Marylebone Project czy Streets of London.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?