Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Niedziela [30.12.2018, 09:50] • Polska

Naïka - Snowing in L.A.

Naïka - Snowing in L.A.

Autor filmu: UNIVERSAL MUSIC

Naïka to wokalistka i songwriterka pochodząca z Miami, która zainteresowała się muzyką już we wczesnych latach za sprawą wielu zagranicznych podróży z rodziną. Dorastając, miała styczność z kulturą europejską, afrykańską i karaibską. Ukształtowało to jej muzyczną wrażliwość, jak i osobowość. Dziś w twórczości Naïki można doszukiwać się wielu intrygujących nawiązań.

Muzyka artystki to mieszanka nowoczesnego popu z wpływami world music. Naïka ukończyła prestiżową uczelnię Berklee College of Music w Bostonie (kierunek Performance). Występowała z laureatem Grammy Michaelem Boltonem i brała udział w programie „The Voice”. Dzięki swoim zdolnościom songwriterskim zdobyła drugie miejsce w BMI John Lennon Foundation Scholarship w 2015 roku.
Prezentujemy najnowszy singiel artystki, zatytułowany „Snowing in L.A.”. Jak mówi sama Naïka: - Mój chłopak przeprowadził się do Los Angeles rok przede mną. Musiałam skończyć ostatni rok nauki w Bostonie. Kiedy zostałam sama, miasto wydało mi się strasznie puste i inne niż wcześniej. Było mi bardzo smutno, ale pisanie tej piosenki pomogło mi zaakceptować ówczesne położenie i iść dalej.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?