Nasi Partnerzy

Na Facebooku

Jaka pogoda?

Wydarzenia

Braxton Music • Wtorek [08.01.2019, 08:33] • Europa

2ND SOUND - Daj Mi Czas

„Daj Mi Czas" to pierwszy singiel producenckiego duetu, utrzymany jest w stylistyce nowoczesnych, klubowych brzmień EDM z domieszką POP-u. Teledysk do utworu utrzymany jest w nieszablonowym klimacie. 2ND SOUND zabiera Nas w muzyczny sen, a historia miłosna ukazana w klipie nie zawsze niesie za sobą dobre zakończenie. Wraz z 2ND SOUND zapraszamy na ucztę doskonałych dźwięków.

2ND SOUND: duet producencki powstały na początku 2016 r. Projekt współtworzą:

- NORBERT WAWRZYN – wokalista, producent, kompozytor i songwriter. Człowiek znany od wielu lat na rynku jako wykonawca, jak i przyjaciel oraz kompozytor wielu artystów z branży muzyki tanecznej.

- DANIEL ADAMKIEWICZ – producent, kompozytor, songwriter. Specjalista z nieszablonowym podejściem muzycznym, ceniący sobie najwyższą jakość brzmienia oraz bezkompromisowe podejście do produkcji.

Muzyczne drogi obydwu artystów połączyły się i zaowocowały pracą nad wspólnym projektem. Początkiem współpracy były remixy oraz komponowanie, produkcja i pisanie utworów dla innych zespołów z branży muzyki tanecznej. Efekt współpracy okazał się na tyle zadowalający, że twórcy zdecydowali się na wyprodukowanie własnego utworu „Daj Mi Czas" oraz zapowiadają cały album.

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?