Czysta podłoga, suche dłonie – mop płaski Ultramax marki Vileda teraz w wersji XL

Czysta podłoga, suche dłonie – mop płaski Ultramax marki Vileda teraz w wersji XL
Ultramax to dobrze znany użytkownikom mop płaski z bezdotykowym systemem wyciskania – mycie podłóg jest łatwe i skuteczne, a wyciskanie mopa odbywa się bez konieczności moczenia rąk. Teraz popularny mop dostępny jest także w wersji XL, z nakładką czyszczącą, która jest o 20 proc. większa niż standardowa – jej szerokość wynosi aż 42 cm. Co to oznacza? Jeszcze szybsze i łatwiejsze porządki!

System Ultramax XL doskonale sprawdzi się podczas codziennych porządków. Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni. Nowa, większa nakładka czyszcząca ma aż 42 cm, co sprawia, że jeszcze szybciej wyczyścimy podłogi na błysk. Ponadto sprawniej umyjemy także większą powierzchnię za jednym razem. Kształt wyciskacza sprawia, że aplikacja mopa jest bardzo prosta. Ulepszone sito zapewnia kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. I co ważne, Ultramax XL nie potrzebuje dedykowanego wiadra – można go odsączyć w standardowym wyciskaczu Ultramax. Ruchoma główka mopa bez problemu dociera w trudno dostępne miejsca, a wkład z mikrofibry 2 w 1 idealnie radzi sobie z myciem wszystkich powierzchni, a w szczególności parkietu. Dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia, Vileda połączyła dwa rodzaje włókien. Te w kolorze białym wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast włókna czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów. Po skończonym sprzątaniu nakładkę mopa można wyprać w pralce w temperaturze do 60°C, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.
Mop płaski Ultramax XL (bez wiadra) – ok. 79,99 zł w www.sklep.vileda.pl www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-plaski-ultramax-xl.php
Zestaw Ultramax XL BOX: mop płaski +wiadro – ok. 109,99 zł w www.sklep.vileda.pl
www.sklep.vileda.pl/produkt/zestaw-ultramax-xl-box—mop-plaski–wiadro.php
Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz