Event Klubu Aikido Cuore Świnoujście

Event Klubu Aikido Cuore Świnoujście
W sobotę w świnoujskim Klubie Aikido Cuore odbył się inauguracyjny straż aikido w ramach Zrzeszenia Klubów Aikido Polska. Zajęcia prowadzili mistrzowie aikido stylu Kobayashi Ryu – Arkadiusz Jadczak 5 dan główny instruktor Klubu Aikido Taiso prowadzący zajęcia w Szczecinie, Goleniowie i Gorzowie oraz Bartosz Ciechanowicz 4 dan autor najnowszych publikacji o tematyce aikido „Elementarz Aikido”, „Bokken” oraz „Kij w aikido” główny instruktor Pomorskiej Akademii Aikido prowadzący zajęcia w Kołobrzegu i Koszalinie.

W seminarium oprócz uczniów klubu ze Świnoujścia udział wzięli aikdocy ze Szczecina, Legnicy, Koszalina i Kołobrzegu razem ok. 70 osób.
Event Klubu Aikido Cuore Świnoujście [1]

W miłej i sympatycznej atmosferze mistrzowie zaprezentowali techniki ręczne jak i z użyciem broni (jo) w 4 godzinnym bloku. Seminarium było pierwszym z cyklu szkoleń dodatkowych w Klubie Aikido Cuore Świnoujście.Event Klubu Aikido Cuore Świnoujście [2]

A już w czerwcu gościć będziemy po raz pierwszy Jacka Wysockiego posiadacza najwyższego stopnia Aikido w Polsce 8 dan autora wielu publikacji oraz filmów o tematyce aikido, od ponad 40 lat bezprzerwy prowadzącego seminaria i staże w Polsce i zagranicą.
Klub Aikido Cuore
Kamil Starski
Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz