CityFit już otwarty w Lublin Plaza

22 marca o północy w centrum handlowym Lublin Plaza został oficjalnie otwarty całodobowy klub fitness CityFit. Na 1600 m2 powierzchni znajduje się aż 8 stref treningowych i 300 urządzeń klasy premium.  

Klub zlokalizowany jest na II piętrze Centrum. Klubowicze przez 24h/7 mogą skorzystać z 8 stref aktywności, wśród których znajdują się studio fitness, strefa warm up/cool down, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa crossfit oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu czy też podgrzać i zjeść posiłek. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System.

Cieszymy się, że CityFit dołączył do grona naszych najemców. Przykładamy dużą uwagę do zapewnienia w naszym centrum nie tylko bogatej oferty handlowej, ale i miejsc poświęconych rozrywce. Mamy nadzieję, że nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa CityFit spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Lublina – mówi Agata Paśnikowska-Smyłek, Dyrektor Centrum Lublin Plaza.

Let’s block ads! (Why?)

Podziel się!

Dodaj komentarz