Polski Związek Koszykówki i Ecco Holiday zapraszają na mistrzostwa świata do Chin

„Polska zagra na imprezie tej rangi po raz pierwszy od ponad 50 lat – mówi Robert Wereda, dyrektor sprzedaży odpowiedzialny za projekt realizowany we współpracy z PZKosz. – Takie wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy. Szczególnie, że mistrzostwa odbywają się w miejscu niezwykle atrakcyjnym pod kątem turystyki. Kluczowe dla naszego wspólnego projektu jest też bez wątpienia doświadczenie jakie Ecco Travel ma w organizacji wyjazdów właśnie do Chin”.

Mecze naszej reprezentacji w fazie grupowej będą rozgrywane w Pekinie. Rozkład meczowy naszej kadry jest doskonałą okazją do zobaczenia symbolicznych wręcz miejsc, które kojarzymy z Chinami. W czasie 9-dniowego wyjazdu będzie można zobaczyć m.in. Zakazane Miasto, Wielki Mur czy Plac Tiananmen.

Wyjazdy pod patronatem PZKosz będą organizowane od 28 sierpnia. W ich czasie polska kadra narodową rozegra 3 mecze: z Wenezuelą, Wybrzeżem Kości Słoniowej oraz gospodarzami imprezy – drużyną Chin.

„Dla najbardziej zagorzałych kibiców istnieje możliwość skomponowania pakietów rozszerzonych o dwa kolejne mecze, które w zależności od wyniku grupowego nasza kadra rozegra w mieście Guangzhou lub Foshan na południu Chin” – dodaje Robert Wereda.

KONTAKT:

Aleksandra Olechnowicz

Marketing & PR Manager

tel. +48 61 6474 665

tel. kom. +48 601 756 801

faks +48 61 6474 676

http://www.eccoholiday.com

e-mail: aleksandra.olechnowicz@eccoholiday.com

Ecco Holiday Sp. z o.o.

Al. Solidarności 46

61-696 POZNAŃ

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Podziel się!

Dodaj komentarz