Runmageddon na GO Active Show 2019

Majowy, warszawski Runmageddonu odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji. Będzie jednym z największych wydarzeń towarzyszących pełnym sportowej inspiracji targom GO Active Show 2019.

W dniach 24-26 maja w Nadarzynie, w Ptak Warsaw Expo Miedzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym odbędą się największe targi sportowe w Polsce – GO Active Show 2019. Ich misją jest popularyzacja sportu oraz łączenie go z biznesem. Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie Runmageddon. Najbardziej popularny w kraju bieg przez przeszkody odbędzie się w tej lokalizacji w dniach 25-26 maja br. Runmageddon, jako największy w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cykliczny bieg przez przeszkody idealnie wpisuje się w charakter wydarzenia Go Active Show 2019. Z jednej strony proponuje ekstremalną rozrywkę dla osób szukających nowych sportowych wyzwań. Z drugiej łączy ekstremalny bieg z biznesem promując go, jako skuteczne narzędzie do integracji zespołów pracowniczych oraz do podnoszenia umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji.

Dzięki współpracy organizatorów targów oraz ekstremalnego biegu z przeszkodami, uczestnicy Runmageddonu Ptak Warsaw Expo, którzy zakupią pakiet startowy w formulach dla młodzieży i dorosłych otrzymają bilet wstępu na jeden dzień targów Go Active Show. Podczas tego dnia będą mogli skorzystać z atrakcji wydarzenia, takich jak:  treningi z najlepszymi master trenerami z całego świata, warsztaty z twórcami popularnych form fitness, zawody, sportowe wyzwania, warsztaty branżowe, konferencje, treningi z gwiazdami sportu i światowe sportowe brandy. Targi Go Active Show będą nie tylko szansą do spróbowania nowych aktywności sportowych, ale także do zrobienia zakupów sprzętu, produktów i usług sportowych w specjalnych, targowych cenach.

Runmageddon Ptak Warsaw Expo będzie świetną okazją by zmierzyć się z jedną z 5 formuł Runmageddonu. Najmłodsi w wieku 4-11 lat staną przed zadaniem pokonania jednokilometrowego Runmageddonu Kids z 10 utrudnieniami. Nastolatkowie 12-15 lat będą mogli sprawdzić się na dwukilometrowej trasie JUNIOR z 15 przeszkodami.  Osoby dorosłe oraz te, które skończyły już 16 lat będą miały do wyboru, aż 2 formuły zróżnicowane poziomem trudności: INTRO – 3 kilometrowy odcinek z 15 przeszkodami i REKRUT 6 kilometrowy z 30 utrudnieniami. Osoby doświadczone w bieganiu i pokonywaniu przeszkód, które skończyły 18 lat będą mogły zmierzyć się z 12 kilometrową formułą Classic najeżoną 50 przeszkodami. Zapisy na wydarzenie już trwają i dostępne są na stronie:https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-25-05-2019 .

Let’s block ads! (Why?)

Podziel się!

Dodaj komentarz