Czytelnik: A miało być tak pięknie…Powraca problem przeprawy promowej

Czytelnik: A miało być tak pięknie...Powraca problem przeprawy promowej
Niedawno publikowaliśmy list mieszkańca Świnoujścia, który w związku ze zmianą rozkładu kursowania promów, wyrażał swoje zastrzeżenia. Wiązało się to z koniecznością bardzo wczesnego i długiego dojazdu do pracy. Żegluga odniosła się do uwag Czytelnika, jednak ten zauważa, że rozwiązanie wcale nie jest satysfakcjonujące.

"Jak widać na załączonym zdjęciu godzina 6:50. Kolejka na 3 promy. Nawet jak będzie dodatkowym prom, to i tak wejdę na 7:20. Przeprawa zajmie więc 40 min. Proszę o powtórne zajęcie się sprawą… A miało być tak pięknie wynika z odpowiedzi Pana Dyrektora Żeglugi. A jest kiepsko, zresztą jak wszyscy się tego spodziewali. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź z Pentagonu na Wojska Polskiego. Bo jakoś na ten temat, nabrali wody w usta. Bo śmiem twierdzić, że to jest zrobione specjalnie. Aby mieszkańcy czekali z niecierpliwością na tunel. A na koniec Wódz będzie noszony na rękach. A w tunel uwierzę jak nim przejadę.

Pozdrawiam Czytelnik

P.S. Dobrze że mamy taki portal który władzy patrzy na ręce. Jak by was nie było, to by się z koryta wysypywało. Liczę , że ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy." – pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz