Czytelnik: Proszę podziękować włodarzowi miasta i żegludze

Czytelnik: Proszę podziękować włodarzowi miasta i żegludze
Dzięki zmianie rozkładu pływania promów Bielik, znowu będzie trzeba wstawać 2 godziny wcześniej do pracy, aby dostać się na drugą stronę – pisze nasz Czytelnik.- Było pięknie w okresie wyborczym.

Proszę podziękować włodarzowi miasta i żegludze – zaczyna swój list nasz Czytelnik. – Za wprowadzenie kolejek na prom z rana, dzięki zmianie rozkładu pływania bielików.Teraz znowu będzie trzeba wstawać 2 godziny wcześniej do pracy, aby dostać się na drugą stronę.

Jak już chcieli zmieniać – czytamy dalej w liście przesłanym do naszej redakcji – to mogli ominąć szczyt poranny i popołudniowy. Było pięknie w okresie wyborczym. A teraz znowu można pokazać mieszkańcom, gdzie ich miejsce.

– W 2019 roku został utrzymany dodatkowy trzeci prom na przeprawie miejskiej- Warszów, co oznacza dodatkowych 8 rejsów promów w godzinach porannych każdego dnia – do listu naszego Czytelnika odnosi się Żegluga Świnoujska. – Wprowadzona korekta do rozkładu promów wynikała z doświadczenia nabytego w roku 2018, kiedy to decyzją Pana Prezydenta wprowadzono dodatkową jednostkę. Korekta pozwoli na ujednolicenie rozkładu rejsów promów w ciągu dnia, eliminację dublowania się odejść promów bazowych z dodatkiem, równomierne rozłożenie w czasie odejść promów z każdej ze stron a także zwiększenie bezpieczeństwa pojazdów i pasażerów na przeprawie.

Czekamy jeszcze, co w tej sprawie będzie miał do powiedzenia Urząd Miasta. I oczywiście – na opinie naszych Czytelników. Jak oceniacie wprowadzone zmiany?

źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz