Domowy obiad w Jadłodajni Galeriowiec czyli smacznie czysto i w dobrej cenie.

Domowy obiad w Jadłodajni Galeriowiec czyli smacznie czysto i w dobrej cenie.
Obiad to ważny posiłek w ciągu dnia. Powinien być więc posiłkiem pożywnym, smacznym i ze świeżych produktów. Kiedy jego zapach i smak przypominać nam będzie rodzinny dom, to dzień możemy uznać za udany.

Pomysł na smaczny posiłek w jadłodajni urodził się po latach doświadczeń, pracy w kuchniach na wysokim poziomie – mówi współwłaściciel Jadłodajni Galeriowiec Michał Winnicki. – Bo przecież koniec, w końcu wszystko kończy się smakiem i o ten smak bardzo dbamy. Ze wspólnikiem wyliśmy z założenia, że najlepsze co zostało po PRLu to smaczna kuchnia. Dlatego kiedy zajrzymy w tygodniową kartę dań, okaże się, ze w niedzielę musi być chruszczący kotlet Sacharowy oraz pachnący i samczy rosół – dodaje Winnicki.

Domowy obiad w Jadłodajni Galeriowiec czyli smacznie czysto i w dobrej cenie. [1]

Trzeba mocno podkreślić, że otocznie, w którym przyjdzie nam spożywać smaczny posiłek, jest bardzo estetyczne, czyste i jasne, a z kuchni płynie do nas zapach świeżego obiadu.

Jeżeli chodzi o estetykę otoczenia, w której spożywamy posiłek nie chcieliśmy by kojarzyła się z przaśnym PRL . W naszej jadłodajni przeważają jasne i czyste kolory by jedzący czuli się u nas dobrze. Trochę jak we własnej jadalniani, gdzie większość z nas nie ma przecież złotych klamek. – wyjaśnia Michał Winnicki, który opowiada nam o pomyśle na biznes.

Tradycja jest ważna ale ważna jest też jakość produktów i to jest to co charakteryzuje Jadłodajnię Galeriowiec .

Staramy się. I choć nie jest to nie wiadomo jak drogi produkt, to jednak wszystko przygotowujemy ze świeżych produktów, dbamy w takim samym stopniu o jakość przygotowywanego mięsa, jak i warzyw na surówki czy też sałatki, które serwujemy. Potrawy nie zostają na drugi dzień i nie są odgrzewane – podkreśla współwłaściciel.

Jadłodajnia Galeriowiec przygotowuje codziennie dwa dnia i jedną zupę , które w tygodniu się nie powtarzają. Pomysłodawcy chcieli odejść od koncepcji baru mlecznego gdzie karat dań jest przeładowana , a co za tym idzie nie da się robić tego ze świeżych produktów.

Pracownicy Jadłodajni Galeriowiec i jej właściciele chcą się skupić na codziennym żywieniu, w ofercie mają również zamówienia z dowozem. Są też obiady abonamentowe. Jadłodajnia posiada też ofertę kateringową jak i ofertę przystosowaną na imprezy okolicznościowe.

źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz