Flota nie zwalnia tempa – Flota w rozgrywkach ZZPN-u

Flota nie zwalnia tempa – Flota w rozgrywkach ZZPN-u
W dniu 28 kwietnia 2019 niedziela rozegraliśmy drugą kolejkę rozgrywek ligowych ZZPN w kat. Orlik Młodszy, których gospodarzem była Fala Międzyzdroje. Do turnieju przystąpiły następujące drużyny: Fala I Międzyzdroje, Fala II Międzyzdroje, UKS Prawobrzeże Świnoujście, Flota Świnoujście, AP Baltica Świnoujście.

– Po nieudanym pierwszym meczu w którym ulegliśmy gospodarzom nasi zawodnicy wykazali się walecznym charakterem, nie ponosząc porażki w kolejnych rozegranych meczach.
Flota nie zwalnia tempa – Flota w rozgrywkach ZZPN-u [1]

Zaangażowaniem oraz dyscypliną na boisku udowodnili, że potrafią zwyciężać. W całym turnieju zdobyliśmy 21 bramek tracąc tylko 3. Strzelcy bramek: Janek W. i Gerard L. po 7, Patryk B. – 4 Kuba T., Adam G. i Aleksander K. po 1.Flota nie zwalnia tempa – Flota w rozgrywkach ZZPN-u [2]

Dziękujemy rodzicom, dziadkom kibicom za dopingowanie naszej drużyny oraz Magdalenie Bortnowskiej za fotorelację. 28.04.2019 był ostatnim turniejem ligowym w którym reprezentowała barwy Floty nasza zawodniczka Marysia Felician, ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Trener Krzysztof na zakończenie turnieju wręczył młodej piłkarce prezent.
Dawid Szymański
Stowarzyszenie Morski Klub Sportowy
FLOTA Świnoujście
Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz