Młodociany nożownik zaatakował na placu zabaw przy Platanie

Młodociany nożownik zaatakował na placu zabaw przy Platanie
Prawdopodobnie tylko dzięki przytomnej reakcji dorosłych udało się uniknąć tragedii. Będąca prywatnie na placu zabaw jedna z nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 1 zachowała zimną krew i dzięki jej interwencji nic się nie stało.

W sobotę około godziny 18.30 na placu zabaw, na osiedlu platan, prawdopodobnie pijany, 15-letni wyrostek wyciągnął nóż i groził nim dużo młodszemu chłopcu.
Wszystko działo się na oczach jednej z mam, która na co dzień wykonuje zwód nauczyciela. Odważnie podeszła do chłopaka, który trzymał nóż, przepłoszyła go oraz zawiadomiła policję.

Sprawca wraz z towarzyszącym mu kolegą oddalił się z placu zabaw ale szybko został zatrzymany przez patrol na wysokości „Leningradów”

Młodociany nożownik zaatakował na placu zabaw przy Platanie [1]

Jak opowiadali nam świadkowie zdarzenia, 15-latek, który prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu, wraz z kolegą zaczepiał innych chłopców na placu. Po chwili wywiązała się kłótnia i chłopak wyjął składany duży nóż i zaczął grozić młodszemu chłopcu, kierując ostrze w jego stronę. Na szczęście dzięki interwencji nauczycielki nic złego się nie stało.Młodociany nożownik zaatakował na placu zabaw przy Platanie [2]

Policja zatrzymała obydwu nieletnich i przewiozła na komendę.
źródło: www.iswinoujscie.pl Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz