Parkingowa Bonanza w strefie uzdrowiskowej

Parkingowa Bonanza w strefie uzdrowiskowej
Brakuje już tylko tego by kierowcy zaczęli się bić o to by mogli stanąć na trawniku, albo nocą rozkładać parawany by nikt im miejsca nie zajął. Napisał do nas w mailu internauta.

Wychodzi na to, że już za chwile, po pokojach i mieszkaniach, miejsca do parkowania mogą na naszej wyspie stać się biznesem życia, a my będziemy musieli się wyprowadzić, bo nie będzie ani gdzie mieszkać, ani gdzie stanąć, sarkastycznie zauważa internauta.
Parkingowa Bonanza w strefie uzdrowiskowej [1]

Od jakiegoś czasu mieszkańcy wręcz masowo przysyłają nam zdjęcia tego co dzieje się na mieście,
a my od kilu lat piszemy i próbujemy zainteresować tym tematem radnych, którzy wbrew powszechnemu mniemaniu mają wpływ na to, by jakiś sensowny plan w sprawie miejsc parkingowych wprowadzić. Parkingowa Bonanza w strefie uzdrowiskowej [2]

Od lat obserwujemy, że nikt z tym tematem nic nie robi, a pieniądze na parkowaniu zarabiają firmy z poza naszego miasta.

Jak życie pokazuje prezydenta Janusza Żmurkiewicza i jego zastępców ten temat dawno przerósł, o czym możemy się przekonać, szczególnie w ostatnim czasie.
A przecież w tym miejscu, jeszcze niedawno, była promenada historyczna. Nie wolno było nawet na tych trawnikach usiąść nawet na kocyku.Parkingowa Bonanza w strefie uzdrowiskowej [3]

Ciekawe co stoi na przeszkodzie by miejsca parkingowe były zarządzane przez miasto, a pieniądze w ten sposób zarobione utrzymywały by nie tylko miejsca pracy ale przeznaczane były na budowę nowych parkingów, wielopoziomowych?Parkingowa Bonanza w strefie uzdrowiskowej [4]

A jaki jest wasz pomysł na rozwiązanie w sumie tego bardzo prostego problemu, z którym, w naszej ocenie, nie radzi sobie urzędujący prezydent?
źródło: www.iswinoujscie.pl< Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz