Policjanci poszukują sprawcy pobicia – rozpoznajesz go?

Policjanci poszukują sprawcy pobicia - rozpoznajesz go?
Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie pobicia, do której doszło 18 listopada 2018 roku na deptaku Bogusława w Szczecinie. Poniżej publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o zgłoszenie się do Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście pokój 245 lub 254, bądź kontakt telefoniczny pod nr tel. (091) 82 12 332/330. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Do zdarzenia doszło 18.11.2018r. na terenie deptaku Bogusława, gdzie sprawca pobił osobę pokrzywdzoną. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o ten czyn.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, proszone są o telefoniczny kontakt z policjantami pod nr tel.(091) 82 12 332/330, bądź poprzez adres e-mail: rafal.guzik@sc.policja.gov.pl, a także bezpośrednio w budynku Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście, pokój 245 lub 254.

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.
Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz