Pokazujemy potencjał Pomorza Zachodniego

Pokazujemy potencjał Pomorza Zachodniego
Od Belgii i Szwajcarii przez Izrael i Arabię Saudyjską, aż po Chiny czy Tajlandię. Radcy handlowi z blisko 30 ambasad odwiedzili Pomorze Zachodnie. Wizyty w takich firmach jak Bestseller, Pixel Legend czy Carbon Fox były okazją do zaprezentowania potencjału technologicznego zachodniopomorskiej gospodarki. Właśnie takie spotkania pozwalają budować kontakty handlowe i stwarzają szanse na nawiązanie współpracy biznesowej.

Często są dla przedsiębiorców tzw. pierwszym kontaktem w nawiązaniu współpracy, w znalezieniu partnerów zainteresowanych eksportem lub importem towarów, usług czy technologii. Radcy handlowi, bo o nich mowa, to osoby, które uławiają także procesy inwestycyjne. Wszystko to sprawia, że bezpośrednia znajomość znacząco ułatwia i usprawnia kontakty gospodarcze. Taki właśnie cel stoi za zorganizowaną przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Województwa Zachodniopomorskiego wizytą na Pomorzu Zachodnim blisko 30 pracowników ambasad z całego świata pracujących na co dzień w Polsce.

Zachodniopomorscy przedsiębiorcy coraz częściej odnoszą sukcesy na odległych rynkach. Wytwarzane u nas produkty cieszą się zainteresowaniem w Azji, czy nawet Oceanii. Chcemy by rodzimy biznes coraz śmielej myślał o ekspansji zagranicznej, o zdobywaniu nowych rynków. Ta wizyta może przynieść dobre owoce. – powiedział marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Szczegóły: www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/pokazujemy-potencjal-pomorza-zachodniego

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Biuro Prasowe
Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz