„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”
W piątek 5.04.2019r. w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk” przy ulicy Basztowej odbył się „Wiosenny Turniej Sportowy”. Do sportowych zmagań zostały zaproszone Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” z grupy „Motylki”. W przeprowadzeniu Turnieju pomagali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 z klasy 5B.

Dzieci miały okazję rywalizować i integrować się ze sobą podczas urozmaiconych zajęć. W przygotowanych konkurencjach pojawiły się elementy wykorzystywane w Terapii Integracji Sensorycznej (SI).
„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk” [1]

Były to atrakcje, które dawały mnóstwo radości i świetnej zabawy. Dzieci miały okazję poznać nieznane im do tej pory sprzęty.„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk” [2]

Uczniowie przygotowali plakaty związane z konkurencjami sportowymi. Pomagali w przeprowadzaniu konkurencji, liczyli punkty i również dopingowali swoje drużyny.„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk” [3]

Na koniec dzieciom zostały wręczone dyplomy oraz małe upominki. Uczniowie dostali podziękowania. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i chętnie uczestniczyły w Turnieju Sportowym. Uczniowie byli pomocni i współpracowali z prowadzącymi oraz pomagali swoim młodszym kolegom.
Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Jeżyk” Źródło: iswinoujscie.pl

Podziel się!

Dodaj komentarz