0IQ nie zwalniają i prezentują swój najnowszy klip do wakacyjnego bangera pt. „Jak żul”

06/15/23

0IQ nie zwalniają i prezentują swój najnowszy klip do wakacyjnego bangera pt. „Jak żul”

Popularny TikToker Mikołaj „Tyszka” Tyszkiewicz oraz Piotr Połać (Bracia Figo Fagot) po raz kolejny serwują mocne elektroniczne brzmienie, tym razem wycelowane w letnie kurorty i wakacyjną beztroskie. Pamiętasz lato 1998? 0IQ odświeżają stary eurodance’owy klasyk wtłaczając go bezlitośnie w polskie realia.

To trzeci już singiel po klubowej „Zimnej flasze” i phonk’owym „Bruce Lee” zapowiadający debiutancką płytę zespołu. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny jest Sir Mich, który współpracuje z zespołem przy całym albumie. 

W warstwie wizualnej chłopaki sięgnęli po wizerunek w którym czują się mocni – domowe, surowe warunki, przypominające bardziej kontent z mediów społecznościowych niż klasyczne teledyski. Do współpracy nad klipem zaproszeni zostali także internauci, a nad reżyserią i montażem opiekę sprawował Łatwogang, który przebojowo wdarł się nie tylko na TikToka, ale także do branży muzycznej (swoje pierwsze piosenki stworzył we współpracy min. z Quebonafide, Roxie Węgiel i Alberto). Arcydzieło to mało powiedziane.
Źródło: Sony Music Poland