#1 na Karcie na Czasie i milion streamów w Spotify w 4 dni

Źródło: Universal Music Polska
04/08/24

#1 na Karcie na Czasie i milion streamów w Spotify w 4 dni

“Chyba że z Tobą” hitem w sieci

Piosenka momentalnie stała się viralowym hitem na wszystkich platformach zdobywając łącznie ponad 600 tysięcy odsłuchów w pierwszej dobie. Od razu wskoczyła na 2. miejsce Karty na Czasie oraz 6. miejsce najczęściej słuchanych piosenek w Spotify.

Na premierę teledysku o północy czekało prawie 3 tysiące podekscytowanych fanów, przez weekend numer wspiął się #1 miejsce na Karcie Na Czasie YouTube wyprzedzając m.in. Kizo. Za jego produkcję odpowiada dobrze znana w środowisku hip-hopowym ekipa MZQ Media. 

Pod klipem setki komentarzy w stylu: „no i takie letniaczkowe love songi to ja mogę w zapętleniu słuchać, dobra robota ekipa” czy „takiej piosenki  brakowało na te wakacje”. 

MODELKI zupełnie nie spodziewały się takiego odbioru, piosenka przez rok leżała zapomniana w przysłowiowej szufladzie. 

Ja spać nie mogłam z tego wszystkiego. Pierwszy raz coś takiego nam się przytrafiło i to jest zajebiste uczucie. Cieszę się, że ludzie będą do tego vibowali i że mogłyśmy już im dać powiew lata
— mówi Zuza Fijak.


MODELKI to prawdziwie mocne trio, które od wejścia na rynek nie zwalnia tempa ani na chwilę. Na polską scenę muzyczną wkroczyły szybko i niespodziewanie niczym tornado od razu zdobywając miliony streamów i wyświetleń na swoich numerach. W skład Modelek wchodzą wyjątkowe dziewczyny: Zuza, Aga oraz Ula, które idealnie się dopełniają i tworzą niezwykle mocne collabo.

blank