13 – latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina

13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina
Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary.

————————————————————————
Aby obejrzeć ten film musisz być zalogowany na YOUTUBE.
13 – latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina.
www.youtube.com/watch?v=0xJZg6LxgQY
www.youtube.com/watch?v=0xJZg6LxgQY
—————————————————————————–

Jak udało nam się ustalić sprawcą tego wstrząsającego ataku na bezbronne dzieci był trzynastoletni chłopiec. To także uczeń Szkoły Podstawowej numer 1 im. Marynarki Wojennej w Świnoujściu, budynek B przy ulicy Witosa. Z pytaniami o tę sprawę zwróciliśmy się właśnie do dyrekcji szkoły, niestety do dzisiaj nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w tej sprawie. Milczy także świnoujski magistrat, któremu podlegają placówki edukacyjne.

Sprawa jest poważna i warta poruszenia, bo rodzice dzieci, które zostały pobite nie kryją swojej złości i oburzenia. Wyraźnie poirytowani incydentem, do którego doszło w piątek, 17 września są także inni mieszkańcy Świnoujścia. – Jak w ogóle mogło dojść do takiej sytuacji, że nastolatek wyżywa się na swoich kolegach? – pytają.
13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina [1]

Jak się okazało rodzic jednego z pobitych chłopców zgłosił sprawę na policję.

– Zawiadomienie zostało złożone w dniu 18 września 2021 roku przez jednego z opiekunów prawnych pokrzywdzonych chłopców. Aktualnie wszczęte zostało dochodzenie o czyn z artykułu 157§1 Kodeksu Karnego. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych dla sprawy czynności akta dochodzenia zostaną przesłane do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Świnoujściu, który zadecyduje o dalszych losach nieletniego sprawcy czynu karalnego. Życiu i zdrowiu pokrzywdzonych nie zagraża niebezpieczeństwo. Przedmiotowe dochodzenie obejmuje jako osoby pokrzywdzone dwóch nieletnich chłopców. – wyjaśnia sierż. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.
źródło: www.iswinoujscie.pl

Radio Świnoujście

FREE
VIEW