2sty i Kot Kuler prezentują nostalgiczny singiel. „Księżycowe Zapiski” już w serwisach streamingowych!

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/28/24

2sty i Kot Kuler prezentują nostalgiczny singiel. „Księżycowe Zapiski” już w serwisach streamingowych!

„Księżycowe Zapiski” 2stego i Kota Kulera to nostalgiczna (ale niepozbawiona dystansu) podróż przez wspomnienia. Trueschoolowa produkcja Faded Dollars i charakterystyczny dla 2stego,  lekko humorystyczny i zdystansowany klimat, sprawiają, że to  idealna propozycja na przedwakacyjny okres, szczególnie dla starszych fanów hip-hopu.

W 2022 r. miał premierę album 2stego „Mały Książę”, który jest muzyczną interpretacją książki o tym samym tytule, uznawanej za klasykę światowej literatury. Artysta wszedł w świat książki i pokazał ją za pomocą dźwięków, a zawarte w niej filozoficzne historie przekłada na współczesny, do bólu szczery, slangowy, a momentami wulgarny język.

2STY (KAMIL MARKOWICZ) – to warszawski raper, producent i autor blendów. Charakteryzuje go otwartość, zabawa słowem i pozytywne podejście do życia. Współpracował z takimi artystami jak Quebonafide, Smolasty, Tede, KęKę i Kaz Bałagane. Był wyróżniony w akcji Popkiller – Młode Wilki. Nazywany też królem niekonwencjonalnych blendów. Przez lata obecności na scenie wiele razy sięgał po nowatorskie rozwiązania i stawiał na świeże podejście do muzyki.