42-letni motocyklista ranny w zderzeniu z samochodem na ulicy Krzywej

42-letni motocyklista ranny w zderzeniu z samochodem na ulicy Krzywej
W piątek, 21 lipca, przed godziną 20:00 na ulicy Krzywej doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą.

Jak wynika z informacji, motocyklista poruszał się ulicą Krzywą, natomiast kierujący samochodem marki Opel wyjeżdżał z terenu sąsiednich Ogrodów Działkowych. Na skutek zderzenia motocyklista doznał poważnych obrażeń.
42-letni motocyklista ranny w zderzeniu z samochodem na ulicy Krzywej [1]

– Doszło tam do zderzenia auta osobowego i motocyklisty. Poszkodowany został motocyklista – mężczyzna w wieku 42 lat, doznał urazów stawu biodrowego, kończyny dolnej i dłoni. Pacjent został zabezpieczony i przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala – informuje Paulina Heigel rzecznik prasowy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.42-letni motocyklista ranny w zderzeniu z samochodem na ulicy Krzywej [2]

Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja, która jeszcze nie udzieliła oficjalnej informacji na ten temat. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że może chodzić o niezachowanie ostrożności przez kierowcę samochodu podczas wyjeżdżania z terenu ogrodów działkowych.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl